Original Imperium auto-onderdelen
038105243K, Met schroeven
| Breedte 2 [mm] | 40,16 |
| Breedte 1 [mm] | 47,4 |
| Gewicht [g] | 2520 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105268, 038105243K |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 142 |
| Buitendraad 2 [mm] | 131 |
| Versie | 1 |
- -71%
038105243K, Met schroeven
| Breedte 2 [mm] | 40,16 |
| Breedte 1 [mm] | 47,4 |
| Gewicht [g] | 2330 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105268, 038105243K |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 142 |
| Buitendraad 2 [mm] | 131 |
| Versie | 2 |
- -72%
Vooras, 1J0422831, Thermoplastic, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 1J0422831 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Componentennummer | 6 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Vooras, 1J0422831, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 190 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 1J0422831 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -72%
Vooras, 1J0422831, Thermoplastic, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 133 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 1J0422831 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras, 8N0422831, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 115 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 8N0422831 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -75%
Vooras, Thermoplastic, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -73%
Vooras links, IMPERGOM
| Dikte [mm] | 13,5 |
| Gewicht [g] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -60%
Vooras links, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 156 |
| Voor OE nummer | 7201592 |
| Componentennummer | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -65%
Vooras, Rubber/Metaal, 1J0412331, Zonder lager
| Dikte [mm] | 54 |
| Gewicht [g] | 271 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1J0412331 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -63%
- -63%
- -59%
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal, Aluminium
| Gewicht [g] | 300 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal, Aluminium |
| Voor OE nummer | 1J0513353D |
- -69%
Achteras rechts, Achteras links, 1J-Y-500 000, 1J0513353D
| Gewicht [g] | 661 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-Y-500 000 |
| Voor OE nummer | 1J0513353D |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Componentennummer | 2 |
- -67%
Vooras, 1J0412331B, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 278 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0412331B |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -71%
Vooras, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 599 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1102592 |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -70%
Achteras, 1J0512149B
| Gewicht [g] | 104 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0512149B |
- -63%
Achteras, 1J0512149B
| Gewicht [g] | 244 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0512149B |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, 1H0412303B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1H0412303B |
| Componentennummer | 4 |
- -65%
Vooras, Onder, Achter, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 41 |
| Gewicht [g] | 132 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1E0199733A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -64%
Achteras, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 367 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Lengte [mm] | 90 |
- -65%
Vooras, Voor, Onder, Metaal
| Lengte [mm] | 54 |
| Gewicht [g] | 113 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
| Materiaal | Metaal |
| Voor OE nummer | 191407182 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
- -65%
Vooras, Onder, Achter, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 41 |
| Gewicht [g] | 197 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal, Aluminium |
| Voor OE nummer | 191407181 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
- -70%
Vooras, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 141 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -68%
Achter, Hydrolager, Rubber/Metaal, 1J0501541D
| Gewicht [g] | 700 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1J0501541D |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -65%
Achteras
| Gewicht [g] | 161 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -66%
Vooras, voor voertuigen met sportchassis, Koppelstang, 1J-1-480 000
| Gewicht [g] | 271 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Bouwjaar tot | 12-2001 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-1-480 000 |
| Voor OE nummer | 1J0411315G |
| Lengte [mm] | 105 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Metaal |
- -76%
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Gewicht [g] | 157 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
- -80%
1J0145769C
| Gewicht [g] | 14 |
| Voor OE nummer | 1J0145769C |
- -57%
1J0145769G
| Gewicht [g] | 6 |
| Voor OE nummer | 1J0145769G |
- -56%
1J0145769F
| Gewicht [g] | 12 |
| Voor OE nummer | 1J0145769F |
- -56%
