Original Imperium auto-onderdelen
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 257 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -81%
Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 253 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -75%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 204 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 189 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras links, Wielzijde, C92414EB0A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 94 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | C92414EB0A |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 114 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Voor OE nummer | 95516479 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 45 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Achter, 1K0511327AR
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1K0511327AR |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -70%
Achteras
| Gewicht [g] | 72 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -68%
038105243L
| Breedte 1 [mm] | 27,15 |
| Gewicht [g] | 1565 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105243L |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 140 |
- -75%
Met schroeven
| Gewicht [g] | 1689 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
- -73%
Vooras, 1K0423831A, Rubber
| Gewicht [g] | 304 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 213 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, 1K0423831A, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 135 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 101 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
- -73%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 58 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -80%
Vooras rechts, Vooras links, 1K0412303B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Componentennummer | 4 |
- -65%
Achteras, Rond
| Gewicht [g] | 350 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -67%
Rond, Achteras, 3C0513353D
| Vorm | Rond |
| Gewicht [g] | 707 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0513353D |
| Componentennummer | 2 |
- -67%
Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 857 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 1728 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
- -62%
Vooras, rechts, Links
| Gewicht [g] | 699 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links |
| Versterkte uitvoering | |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 70 |
- -66%
Vooras, rechts, Links, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [g] | 700 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 68 |
- -69%
Rechts, Links, Achteras, Rubbermetaallager
| Lengte [mm] | 64 |
| Gewicht [g] | 178 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
- -74%
Onder, rechts, Links, Binnen
| Totale lengte [mm] | 60 |
| Lengte 1 [mm] | 29 |
| Gewicht [g] | 99 |
| Inbouwplaats | Onder, rechts, Links, Binnen, Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
- -65%
Rechts, Bovenaan, Links, Binnen
| Totale lengte [mm] | 39 |
| Lengte 1 [mm] | 23 |
| Gewicht [g] | 90 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Links, Binnen, Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 39 |
- -71%
Vooras, rechts, Links, voor driehoeksdraagarm
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Gewicht [g] | 244 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 39 |
- -64%
Achteras, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [g] | 139 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -72%
Achteras, Buiten
| Lengte [mm] | 50 |
| Gewicht [g] | 131 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -72%
