Original Imperium auto-onderdelen
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 284 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -60%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 237 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 422 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 216 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, 6Q0512131D, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 234 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 6Q0512131D |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -60%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 269 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan), voor voertuigen met standaard chassis
| Gewicht [g] | 295 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Voor
| Spoed 1 [mm] | 1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 392 |
- -76%
Achter
| Spoed 2 [mm] | 1 |
| Spoed 1 [mm] | 1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Gewicht [g] | 67 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 168 |
- -76%
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 159 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Rubber |
- -80%
Vooras rechts, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 171 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
- -76%
Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 319 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras rechts, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 305 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
- -73%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Rubber
| Gewicht [g] | 302 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 311 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Wielzijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 264 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -80%
Wielzijde, 1K0498203, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 269 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -84%
Wielzijde, 1J0407285A, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 298 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 1J0407285A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -74%
Wielzijde, 1J0407285A, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 248 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 1J0407285A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -81%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 428 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 7 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -63%
Wielzijde, 1K0498203, Rubber
| Gewicht [g] | 118 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Materiaal | Rubber |
- -84%
Wielzijde, 1K0498203, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 71 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber, Met flens
| Gewicht [g] | 147 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -75%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 357498201A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 136 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 357498201A |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -78%
Wielzijde, 8N0498203A, Rubber
| Gewicht [g] | 119 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 8N0498203A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Rubber |
- -74%
Wielzijde, 8N0498203A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 88 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 8N0498203A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 31 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -65%
Voor, Rubberlager
| Gewicht [g] | 84 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -63%
Voor, 1J0411305
| Gewicht [g] | 28 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Stabilisatordiameter [mm] | 21 |
| Voor OE nummer | 1J0411305 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -61%
Voor, Rubber, 1J0411305R
| Gewicht [g] | 28 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1J0411305R |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -42%
Voor
| Gewicht [g] | 46 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
- -77%
038105243K
| Breedte 2 [mm] | 40,16 |
| Breedte 1 [mm] | 47,4 |
| Gewicht [g] | 2121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105243K |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 142 |
| Buitendraad 2 [mm] | 131 |
- -75%
