×
Mercedes G-KLASSE (W463) 230 GE (463.224, 463.225) (93kW) 463.224;463.225
Meat Doria auto-onderdelen
53 Resultaten
×
Filter op
€ 49,56
€ 49,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 53,87
€ 53,87
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233006
Comfortuitvoering
73233006
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0025427219 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
€ 13,50
€ 13,50
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Meat Doria 76078
Electrisch
76078
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6165571 |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 100 |
€ 186,58
€ 186,58
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Meat Doria 76078E
Electrisch, OE EQUIVALENT
76078E
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 0030915301 |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 100 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 54,17
€ 54,17
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Meat Doria 76914
Multi point Injectie
76914
| Voor OE nummer | 0580254049 |
| Druk (bar) | 5 |
| Aantal [l/h] | 75 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
€ 70,35
€ 65,42
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
Binnentemperatuur sensor Meat Doria 82454
Voor voertuigen met automatische airco, Hoekig
82454
| Voor OE nummer | 2208300372 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 21,07
€ 14,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82724
M14x1,5 mm, zwart, 22 mm
82724
| Voor OE nummer | 0065459124 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 31,76
€ 31,76
Tijdelijk uitverkocht
Airco hogedrukschakelaar Meat Doria K52045
3/8-24, UNF-schroefdraad
K52045
| Voor OE nummer | 0028205210 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
€ 31,04
€ 31,04
Tijdelijk uitverkocht
Airco hogedrukschakelaar Meat Doria K52047
3/8-24, UNF-schroefdraad
K52047
| Voor OE nummer | 64531370463 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,07
€ 13,07
Tijdelijk uitverkocht
Airco hogedrukschakelaar Meat Doria K52082
M12X1.25
K52082
| Voor OE nummer | 2038300372 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 73,51
€ 73,51
Tijdelijk uitverkocht
Filter/oliezeef automaatbak Meat Doria KIT21030
7G-Tronic Plus, ARMAN
KIT21030
| Type versnellingsbak | 7G-Tronic Plus |
| Voor OE nummer | 2222772000 |
| Versie | ARMAN |
€ 29,63
€ 29,63
Tijdelijk uitverkocht
Filter/oliezeef automaatbak Meat Doria KIT21094
W5A 900, W5A 580, W5, CTV-automaat (traploos), A1402770095, 5 versnellingen
KIT21094
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor OE nummer | A1402770095 |
| Aantal versnellingen | 5 versnellingen |
€ 19,36
€ 19,36
Tijdelijk uitverkocht
