Meat Doria auto-onderdelen
M14x1,5 mm, zwart
| Voor OE nummer | 0055421017 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K5955651, Monopomp
| Voor OE nummer | 1K5955651 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8KB863949
| Kabellengte [mm] | 200, 240 |
| Voor OE nummer | 8KB863949 |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1238611 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 0075421318 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 2125420018 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
Voor voertuigen met airco
| Voor OE nummer | 2038202514 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 1102000515 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -6%
M12 X 1
| Voor OE nummer | 0005453509 |
| Schroefdraadmaat | M12 X 1 |
- -10%
RCMB1105, Silicoon, Aansluituitvoering SAE, Aansluituitvoering conform DIN
| Voor OE nummer | RCMB1105 |
| Materiaal | Silicoon |
| Bougie | Aansluituitvoering SAE |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Lengte 1 [mm] | 542 |
| Lengte 2 [mm] | 710 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Lengte 3 [mm] | 710 |
| Lengte 4 [mm] | 857 |
M14x1,5, 22 mm, Rond
| Voor OE nummer | 0085423217 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Schijfremmen, Vooras links, Vooras rechts, A4605400617
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | A4605400617 |
| Lengte [mm] | 261 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -14%
Filter insert, M 12 X 1,50
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 0024770601 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | M 12 X 1,50 |
Filter insert, M 12 X 1,50
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 90 |
| Voor OE nummer | 0024774401 |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Schroefdraadmaat | M 12 X 1,50 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0002305011 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5010A |
- -15%
A0002340028, GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002340028 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
A0048206810, 3/8-24, UNF-schroefdraad
| Voor OE nummer | A0048206810 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
- -6%
Ultrasone sensor, Achter, wit
| Inbouwplaats | Achter |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Voor OE nummer | 0015425918 |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
3/8-24, UNF-schroefdraad
| Voor OE nummer | 0028205210 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
3/8-24, UNF-schroefdraad
| Voor OE nummer | 64531370463 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
M12X1.25
| Voor OE nummer | 2038300372 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Aantal contacten | 4 |
7G-Tronic Plus, ARMAN
| Type versnellingsbak | 7G-Tronic Plus |
| Voor OE nummer | 2222772000 |
| Versie | ARMAN |
