Meat Doria auto-onderdelen
5ND941431A, chroom, met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie
| Voor OE nummer | 5ND941431A |
| Kleur | Chroom |
| Combi-schakelfunctie | Met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie, Met lichtschakelfunctie |
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 240660002 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 2,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 240660016 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 2,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Connectorhuis, Silicoon, Vertint, 8T0973702
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Voor OE nummer | 8T0973702 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7L6959855BREH, Rechts voor
| Voor OE nummer | 7L6959855BREH |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K4959857BREH, zwart, rood, Links voor
| Voor OE nummer | 1K4959857BREH |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 10 |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5K4959857XSH, Verchroomd, Links voor
| Voor OE nummer | 5K4959857XSH |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Aantal contacten | 10 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5K0959855XSH, Verchroomd, Links achter
| Voor OE nummer | 5K0959855XSH |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Links achter |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C8959857XSH, Links voor
| Voor OE nummer | 3C8959857XSH |
| Aantal contacten | 10 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C8959855XSH, Rechts voor
| Voor OE nummer | 3C8959855XSH |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3C9955711B, Achter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3C9955711B |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C4839016A, Rechts achter
| Voor OE nummer | 3C4839016A |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C1837016B, Rechts voor
| Voor OE nummer | 3C1837016B |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1238611 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038903024D
| Voor OE nummer | 038903024D |
| Breedte [mm] | 22,8 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L907807AF, Met kabel, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 03L907807AF |
| Kabellengte [mm] | 1170 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, 03L253056T
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Voor OE nummer | 03L253056T |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met ureuminspuiting (AdBlue®), A0024706894
| Uitvoering | Voor voertuigen met ureuminspuiting (AdBlue®) |
| Voor OE nummer | A0024706894 |
Electrisch, 3C7P102275, 1760A178, Diesel
| Werkwijze | Electrisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | 3C7P102275 |
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Voor OE nummer | 1760A178 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Brandstoftype | Diesel |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03G906051E, Met ingebouwde luchttemperatuursensor, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 03G906051E |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919824C, M12x1,5, NTC
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Voor OE nummer | 04L919824C |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919565, Ovaal
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Voor OE nummer | 04L919565 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0907543G, voor voertuigen met automatische airco, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1K0907543G |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -3%
03L128063K, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 03L128063K |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 03L145100F, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 03L145100F |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
