Meat Doria auto-onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Regelsonde, 1K0998262AD
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 1K0998262AD |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C0412521B, Vooras links
| Voor OE nummer | 3C0412521B |
| Inbouwplaats | Vooras links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L117021C, Met pakking
| Voor OE nummer | 03L117021C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diesel
| Voor OE nummer | 0445110646 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 5G0698459
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 5G0698459 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A919501A, NTC, D-vorm, donkergrijs
| Voor OE nummer | 06A919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwdiameter [mm] | 25 |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L903023X, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03L903023X |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 0281002956 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0906283A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1K0906283A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7H0927804, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 7H0927804 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0927807A, Zonder kabel, Achteras links
| Voor OE nummer | 1K0927807A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Achteras links |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WHT003859B, Zonder kabel, Achteras links, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | WHT003859B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood/zwart, 1J0919309
| Kleur | Rood/zwart |
| Voor OE nummer | 1J0919309 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C8941431CXSH, Met nevellamp functie, met mistachterlichtfunctie
| Voor OE nummer | 3C8941431CXSH |
| Combi-schakelfunctie | Met nevellamp functie, met mistachterlichtfunctie |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K6955651, Duelpomp
| Voor OE nummer | 1K6955651 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1462C00997, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 1462C00997 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, 03L906088JG, D-vorm, zwart
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Voor OE nummer | 03L906088JG |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Versie | 12043 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C1837016B, Rechts voor
| Voor OE nummer | 3C1837016B |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1238611 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038903024D
| Voor OE nummer | 038903024D |
| Breedte [mm] | 22,8 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L907807AF, Met kabel, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 03L907807AF |
| Kabellengte [mm] | 1170 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, 03L253056T
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Voor OE nummer | 03L253056T |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met ureuminspuiting (AdBlue®), A0024706894
| Uitvoering | Voor voertuigen met ureuminspuiting (AdBlue®) |
| Voor OE nummer | A0024706894 |
