Meat Doria auto-onderdelen
Voertuigportier, Rechts achter, Links achter, Zonder stuurhuisrubber
| Inbouwplaats | Voertuigportier, Rechts achter, Links achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurhuisrubber |
| Voor OE nummer | 240660020 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 28 |
| Aantal leidingen | 28 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1J0973702, Met kentekenverlichting, CuSn (koper-tin), Silicoon
| Voor OE nummer | 1J0973702 |
| Inbouwplaats | Met kentekenverlichting |
| Aantal leidingen | 2 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Lengte [mm] | 250 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 230 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
7L6959855BREH, Rechts voor
| Voor OE nummer | 7L6959855BREH |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5N1837015M, Links voor
| Voor OE nummer | 5N1837015M |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Inbouwplaats | Links voor |
038919081K, M10X1, bruin
| Voor OE nummer | 038919081K |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03C907660T, D-vorm
| Voor OE nummer | 03C907660T |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 5Q0919275, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 5Q0919275 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, 14411EC00A, Euro 4 (D4)
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Voor OE nummer | 14411EC00A |
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
Uitlaatgasturbo, 06J145713TX
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Voor OE nummer | 06J145713TX |
- -10%
Breedband-lambdasonde, 06F906262R, D-vorm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 06F906262R |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Breedband-lambdasonde, 1K0998262L
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 1K0998262L |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, 03C906262A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 03C906262A |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 022906262CF
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 022906262CF |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, 1K0998262S, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1K0998262S |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -2%
Diagnosesonde, 22690AA520
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 22690AA520 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
1K1819015F, voor voertuigen met airco (manueel)
| Voor OE nummer | 1K1819015F |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
07K905715G, Aansluituitvoering SAE
| Voor OE nummer | 07K905715G |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
06D905115D, Aansluituitvoering SAE, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 06D905115D |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -4%
1K0121087R, Met behuizing
| Openingstemperatuur | 92 |
| Voor OE nummer | 1K0121087R |
| Behuizing | Met behuizing |
Links achter, 06J103213D
| Inbouwplaats | Links achter |
| Voor OE nummer | 06J103213D |
Voor, 06J103221
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 06J103221 |
- -5%
- -7%
