Meat Doria auto-onderdelen
Breedband-lambdasonde, Uitlaatbocht, 06F906262AC, D-vorm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Voor OE nummer | 06F906262AC |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Diagnosesonde, 022906262BJ, D-vorm, zwart
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 022906262BJ |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
06J117021D, Zonder pakking
| Voor OE nummer | 06J117021D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, 5G0698459
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 5G0698459 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
06A919501A, NTC, D-vorm, donkergrijs
| Voor OE nummer | 06A919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwdiameter [mm] | 25 |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rood/zwart, 1J0919309
| Kleur | Rood/zwart |
| Voor OE nummer | 1J0919309 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1K6955651, Duelpomp
| Voor OE nummer | 1K6955651 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3C8941431CXSH, Met nevellamp functie, met mistachterlichtfunctie
| Voor OE nummer | 3C8941431CXSH |
| Combi-schakelfunctie | Met nevellamp functie, met mistachterlichtfunctie |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1K1820103E
| Voor OE nummer | 1K1820103E |
| Netlengte [mm] | 242 |
| Netbreedte [mm] | 235 |
| Netdiepte [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met boardcomputer functie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met boardcomputer functie |
| Voor OE nummer | 1K0953519J9B9 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Met boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met cruise control, Met grootlicht functie |
| Voor OE nummer | 5K0953513N9B9 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5ND941431A, chroom, met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie
| Voor OE nummer | 5ND941431A |
| Kleur | Chroom |
| Combi-schakelfunctie | Met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie, Met lichtschakelfunctie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voertuigportier, Rechts achter, Links achter, Zonder stuurhuisrubber
| Inbouwplaats | Voertuigportier, Rechts achter, Links achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurhuisrubber |
| Voor OE nummer | 240660020 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 28 |
| Aantal leidingen | 28 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1J0973702, Met kentekenverlichting, CuSn (koper-tin), Silicoon
| Voor OE nummer | 1J0973702 |
| Inbouwplaats | Met kentekenverlichting |
| Aantal leidingen | 2 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Lengte [mm] | 250 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 230 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
7L6959855BREH, Rechts voor
| Voor OE nummer | 7L6959855BREH |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5N1837015M, Links voor
| Voor OE nummer | 5N1837015M |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Inbouwplaats | Links voor |
038919081K, M10X1, bruin
| Voor OE nummer | 038919081K |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03C907660T, D-vorm
| Voor OE nummer | 03C907660T |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 5Q0919275, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 5Q0919275 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Centrale elektriciteit, 1K0951253
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0951253 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1K0919051AE, multi point Injectie
| TecDoc-motornummer | 22181 |
| Voor OE nummer | 1K0919051AE |
| Druk (bar) | 4 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0919051BE, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 1K0919051BE |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 110 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1K0919051DB, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 1K0919051DB |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 135 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
06J127025K, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 06J127025K |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met grootlicht functie, Met cruise control, 1K0953513G9B9
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, Met cruise control |
| Voor OE nummer | 1K0953513G9B9 |
| Aantal contacten | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met grootlicht functie, 1K0953513E9B9
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie |
| Voor OE nummer | 1K0953513E9B9 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit, 1K0953519H9B9
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit |
| Voor OE nummer | 1K0953519H9B9 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Met boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met cruise control, Met grootlicht functie |
| Voor OE nummer | 5K0953502N9B9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met cruise control, Met grootlicht functie
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met cruise control, Met grootlicht functie |
| Voor OE nummer | 5K0953502M9B9 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
