×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Meat Doria Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72057
252404M40E, 1/8x28h" BSP
72057
| Voor OE nummer | 252404M40E |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h" BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 13,61
€ 13,61
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72058
252408996E, 1/8x28 BSPT
72058
| Voor OE nummer | 252408996E |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 7,38
€ 6,50
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72061
M14X1,5 mm
72061
| Voor OE nummer | 500042804 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
€ 171,80
€ 171,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,66
€ 11,66
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72064
M14X1,5 mm
72064
| Voor OE nummer | 1252560 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Druk (bar) tot | 0,8 |
€ 16,38
€ 16,38
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72066
M14X1,5 mm
72066
| Voor OE nummer | 5464665 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 11,66
€ 11,66
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72067
M14 x 1,5 mm
72067
| Voor OE nummer | 8200671278 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 9,96
€ 8,36
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72072
1/8 Gas 24
72072
| Voor OE nummer | 8353030080 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 Gas 24 |
€ 8,13
€ 7,15
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72073
M14X1,5 mm
72073
| Voor OE nummer | 4414599 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,29 |
| Druk (bar) tot | 0,53 |
€ 6,99
€ 5,88
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72074
M12X1,75, zwart
72074
| Voor OE nummer | 12635992 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
€ 26,81
€ 26,81
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72075
0003043V002, M12X1,25, bruin
72075
| Voor OE nummer | 0003043V002 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,35 |
€ 10,15
€ 10,06
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72076
1/8-27 NPT
72076
| Voor OE nummer | 510050010800 |
| Schroefdraadmaat | 1/8-27 NPT |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 9,86
€ 9,76
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72077
M18X1,5
72077
| Voor OE nummer | 7700845214 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 9,99
€ 8,80
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72078
1258A003, 1/8 GAS, rood
72078
| Voor OE nummer | 1258A003 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
€ 4,49
€ 4,49
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72079
M16X1,5, bruin
72079
| Voor OE nummer | 047919081 |
| Schroefdraadmaat | M16X1,5 |
| Kleur | Bruin |
| Druk (bar) van | 0,5 |
€ 5,52
€ 4,91
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72080
037919081B, M10x1
72080
| Voor OE nummer | 037919081B |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Druk (bar) | 1,8 |
€ 11,16
€ 9,37
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72081
M12x1,5
72081
| Voor OE nummer | 113144 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Druk (bar) | 0,6 |
€ 8,83
€ 8,75
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72082
M10x1, zwart
72082
| Voor OE nummer | 91160623000 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
€ 7,99
€ 7,19
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72083
M16x1, zwart
72083
| Voor OE nummer | 1252566 |
| Schroefdraadmaat | M16x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
€ 7,38
€ 6,50
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72084
M10x1
72084
| Voor OE nummer | 6240261 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
€ 6,76
€ 5,69
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72086
M14x1,5, zwart
72086
| Voor OE nummer | 255102 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
€ 13,06
€ 11,75
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72087
M14x1,5
72087
| Voor OE nummer | 255103 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 14,65
€ 12,45
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72089
M12x1,5, zwart
72089
| Voor OE nummer | 4746909 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 1 |
€ 16,99
€ 15,12
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72091
252400423R, M14x1,5, zwart
72091
| Voor OE nummer | 252400423R |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
€ 11,37
€ 11,37
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72092
1/8 GAS
72092
| Voor OE nummer | 51122 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 10,44
€ 9,72
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72093
M12x1,5
72093
| Voor OE nummer | 51146 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Druk (bar) | 0,35 |
€ 15,31
€ 15,92
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72094
M12x1,5
72094
| Voor OE nummer | 7710823 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
€ 7,78
€ 6,85
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72095
00001131J9, M14x1,5
72095
| Voor OE nummer | 00001131J9 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 10,77
€ 9,16
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72097
M10x1
72097
| Voor OE nummer | 8973756630 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 7,78
€ 7,16
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72101
A0051530528, M10X1, grijs
72101
| Voor OE nummer | A0051530528 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,5 |
€ 11,98
€ 11,98
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72102
M10x1, zwart
72102
| Voor OE nummer | 51124 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 1,4 |
€ 11,66
€ 11,66
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72103
06E919081B, M10x1 mm, D-vorm
72103
| Voor OE nummer | 06E919081B |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Druk (bar) | 2,8 |
€ 13,06
€ 14,36
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
