Meat Doria Oliedrukschakelaar
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, 21 mm, wit
| Voor OE nummer | 9677809680 |
| Druk (bar) | 35 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Kleurmarkering | Wit |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21 mm, M12x1,25, paars
| Voor OE nummer | 9677899580 |
| Druk (bar) | 20 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Kleurmarkering | Paars |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, Geschroefd, grijs
| Voor OE nummer | 1146194 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PRC4044, M10X1 mm
| Voor OE nummer | PRC4044 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 mm |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FNE2212J1A, M10x1,25, zwart
| Voor OE nummer | FNE2212J1A |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
37240PCX003, 1/8 GAS
| Voor OE nummer | 37240PCX003 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -16%
038919081M, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 038919081M |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,9 |
- -16%
06A919081J, M 10 x 1, zwart
| Voor OE nummer | 06A919081J |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
- -16%
028919081J, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 028919081J |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,25 |
- -16%
047919081A, M 16 x 1,5
| Voor OE nummer | 047919081A |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,9 |
- -12%
M 10 x 1, zwart
| Voor OE nummer | 0135420517 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
- -16%
030919081C, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 030919081C |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -16%
M 16 x 1,5
| Voor OE nummer | 113114 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,6 |
- -16%
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1096320 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,6 |
- -16%
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 4176807 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1066811 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -16%
M 18 x 1,5
| Voor OE nummer | 51135 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -15%
NUC100350, M 12 x 1,5
| Voor OE nummer | NUC100350 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -15%
M10X1,5, zwart
| Voor OE nummer | 4770186 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Aantal contacten | 1 |
M 16 x 1,5
| Voor OE nummer | 113182 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -16%
M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 51179 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,2 |
NUC10003, 1/8 - 27NPT
| Voor OE nummer | NUC10003 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 - 27NPT |
| Druk (bar) | 0,35 |
- -16%
M 12 x 1,5
| Voor OE nummer | 4431182 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -16%
M10x1, Rond, zwart
| Voor OE nummer | 93190643 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,4 |
M14X1,5 mm
| Voor OE nummer | 1371947 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
- -12%
1/8x28h'' BSP, zwart
| Voor OE nummer | 10106210 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h'' BSP |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
M14x1,5
| Voor OE nummer | 60813321 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Druk (bar) | 0,6 |
- -16%
