Maxgear auto-onderdelen
Aan de bestuurderszijde, Voor
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Bouwjaar vanaf | 08-2004 |
| Passende adapter | 7, 1 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Bouwjaar tot | 07-2004 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter, Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 21 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, Haakbevestiging
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 24 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Passagierzijde recht
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Achter, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Korea (Republiek), Verenigde Staten, Canada, Zonder band
| Niet voor landenuitvoering | Korea (Republiek), Verenigde Staten, Canada |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder band |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 08-2004 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar tot | 07-2004 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Passende adapter | 7, 1 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Carbon filter
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 248 |
| Hoogte [mm] | 38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -80%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Na katalysator, Vingersonde, Diagnosesonde, Handgeschakeld
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lambdasonde | Vingersonde, Diagnosesonde |
| Bouwjaar vanaf | 08-2001 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 66 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0482 |
| Artikelnummer paar | 82-0487 |
| Binnen breedte [mm] | 58 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 580 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 140 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Teves, 27-0732
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 53,6 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 123 |
| Breedte 2 [mm] | 124 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0732 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16", 15", Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 286, 305 |
| Remformaat | 16", 15" |
| Dikte [mm] | 18,9 |
| Hoogte 1 [mm] | 72,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 69,1 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 157 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 0044203983 |
| Diameter [mm] | 42 |
| Remsysteem | ATE |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, wit
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Kleur | Wit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, Pluspool rechts, AGM accu |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Diameter [mm] | 34 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras links
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras links |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. transmissie) | 23 |
| Diameter o-ring [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 153440 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 16", massief
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remformaat | 16" |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 305, 286 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 82-0185 |
| Binnen breedte [mm] | 78 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
