Maxgear auto-onderdelen
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 600 |
| Passende adapter | 1 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter, Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Lengte (inch) | 21 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 88 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7
| Modeljaar vanaf | 2000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Vooras, M10 x 1
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 494 |
| Binnendraad [mm] | M10 x 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakkingen, M 12 X 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 X 1.5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Voor OE nummer | 6903207130, 9013200230, 9013200330, 9013200830, 9013201330, 9013201430, 9013201530, 9013201830, 9013202030, 9013202130, 9013202230, 9033200130, 9033200230, A6903207130, A9013200230, A9013200330, A9013200830, A9013201330, A9013201430, A9013201530, A9013201830, A9013202030, A9013202130, A9013202230, A9033200130, A9033200230 |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Motornummer vanaf | 058122 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder serviceweegave, Filter insert
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder serviceweegave |
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 317 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ATE, M9x1,25
| Lengte [mm] | 55 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak, M12 x 1,25
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| TecDoc-motornummer | 8032 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Motornummer tot | 009850, 000136 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 73 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 620 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 157 |
| Dikte [mm] | 20,7 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Bouwjaar tot | 07-2000 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 19-3480, 19-0304, 19-1805
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor artikelnummer | 19-3480, 19-0304, 19-1805, 19-3478, 19-0259, 19-1777, 19-3479, 19-2083, 19-0333, 19-0260, 19-0226 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
