Maxgear auto-onderdelen
Voor staalvelgen, Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 98033700, 27-1449 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Dikte [mm] | 20,9 |
| Hoogte [mm] | 67,6 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Brembo PF 2.4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor lichtmetaal velgen, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 98033700 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Dikte [mm] | 20,8 |
| Hoogte [mm] | 74,8 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 119 |
| Dikte [mm] | 18,4 |
| Hoogte [mm] | 46,2 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met LED-achterlichten, Glassokkellamp, W16W
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder luchtvering, Vooras, Gasdruk, Veerpoot
| Veersoort | Voor voertuigen zonder luchtvering |
| Inbouwplaats | Vooras |
| OEM-nummer controleren | |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Chassis | Voor voertuigen met verhoogde bodemspeling |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-3358 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Demper zonder aanslagveer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper zonder aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Canada, Vooras, Verenigde Staten, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Landuitvoering | Canada, Verenigde Staten |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 416 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 31 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 380 |
| Voor OE nummer | 0018206145 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Achteras links, Achteras rechts, 19-3285
| Inbouwplaats | Achteras, Achteras links, Achteras rechts |
| Breedte [mm] | 20 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 186 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 19-3285 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 19-3480, 19-0304, 19-1805
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor artikelnummer | 19-3480, 19-0304, 19-1805, 19-3478, 19-0259, 19-1777, 19-3479, 19-2083, 19-0333, 19-0260, 19-0226 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 206 |
| Breedte [mm] | 262 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Voor, Schijfremmen, voorste deel
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 442 |
| Sectie | Voorste deel |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Achteras, Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Remschijftype | Massief |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Artikelnummer paar | 82-1221 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
