Maxgear auto-onderdelen
Halogeen, 55/15, H15, PGJ23t-1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Glassokkellamp, W5W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor achterlicht, LED
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor achterlicht, W5W, LED
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, TRW, 82-3021
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 82-3021 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met automatische airco, Zonder kabel
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Aantal contacten | 6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-14
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, 6SEU / 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 6SEU / 7SEU |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SANDEN, EPA, PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EPA |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | PXE16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SANDEN, EDA, PXE14 / PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
| Compressor ID | PXE14 / PXE16 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE DELPHI, CVC, DH5
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC, DH5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1K0260859F, DENSO, 7SEU, 6SEU
| Voor OE nummer | 1K0260859F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SEU, 6SEU |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen met airco voor en achter, R 134a, Aluminium
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco voor en achter |
| Koelmiddel | R 134a |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 204 |
| Netbreedte [mm] | 162 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Voor, VALEO, Aluminium
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expantieklep |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 245 |
| Netbreedte [mm] | 240 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurkolom, 5K0 953 569 AL
| Uitvoering | Voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurkolom |
| Voor OE nummer | 5K0 953 569 AL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Chroom/zwart, voor voertuigen zonder automatisch grootlicht, voor voertuigen met mistlampen, Trekactivering
| Kleur | Chroom/zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatisch grootlicht, voor voertuigen met mistlampen |
| Besturingstype | Trekactivering, Draaiknop activering |
| Combi-schakelfunctie | Met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie, Aan/Uit schakelaar |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Kleurcode | XSH |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geclipst, QJ0, QJ1, Te verwarmen
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor PR nummer | QJ0, QJ1 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Kleurcode | REH |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Te verwarmen, Geclipst, Aan de bestuurderszijde, chroom/zwart
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Electrisch opklapbaar, voor elek. spiegelverstelling |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde rand |
| Kleurcode | XSH |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 03L145771AP
| TecDoc-motornummer | 24450 |
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 03L145771AP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
