×
Peugeot 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW)
Maxgear auto-onderdelen
279 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Maxgear 78-0022SET
Voor, Kogellamp, PY21W
78-0022SET
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 12,40
€ 5,08
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Maxgear 19-0806MAX
Vooras, Geventileerd, Gelakt
19-0806MAX
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2003 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor organisatienummer vanaf | 05920 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 34,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 66,1 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 266 |
€ 74,55
€ 32,80
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Maxgear 24-0137
Passieve sensor, Zonder leiding
24-0137
| TecDoc-motornummer | 12569 |
| Bouwjaar vanaf | 04-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
€ 31,22
€ 10,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Maxgear 72-1289
Voor, Aan beide zijden, Onder, Vooras
72-1289
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 16,19
€ 5,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, achterlicht Maxgear 78-0024SET
Kogellamp, R5W
78-0024SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 5,60
€ 2,86
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,70
€ 8,34
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserarm en mechanisme Maxgear 39-0554
Achter, Met ingebouwde wisserblad, Rubber
39-0554
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad |
| Lengte [mm] | 350 |
| Materiaal | Rubber |
€ 45,97
€ 19,77
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Maxgear 19-0807MAX
Vooras, Geventileerd, Gelakt
19-0807MAX
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 12-2002 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor organisatienummer tot | 05919 |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 283 |
€ 102,06
€ 39,81
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Voering Maxgear 10-0106
AT8, Automatische versnellingsbak, BE4R, Handgeschakeld
10-0106
| Versnellingsbak ID | AT8, BE4R |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 13 |
€ 8,78
€ 4,31
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,02
€ 8,82
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Maxgear 30-0022
0515.P2, 6PK
30-0022
| Voor organisatienummer tot | 09216 |
| Voor OE nummer | 0515.P2 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 162 |
| Aantal groeven | 5 |
€ 148,39
€ 53,42
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Maxgear 30-0028
6PK
30-0028
| Voor organisatienummer vanaf | 09217 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 158 |
| Aantal groeven | 5 |
€ 112,92
€ 42,91
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Maxgear 30-0118
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-232369.08, F-232369.04/.05/.07
30-0118
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-232369.08, F-232369.04/.05/.07 |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 8 |
€ 91,77
€ 33,03
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Maxgear 39-8650
Aan de bestuurderszijde, Voor, Aan passagierszijde, Maat wijkt af van het origineel
39-8650
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
€ 17,64
€ 3,35
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,13
€ 14,12
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Veer Maxgear 60-0295
Vooras, Schroefveer
60-0295
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 442 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Draaddiameter [mm] | 12,8 |
€ 56,01
€ 22,97
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Maxgear 27-1536
Achteras, GMY02629X, TRW
27-1536
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | GMY02629X |
| Remsysteem | TRW |
€ 24,09
€ 8,68
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0563
Dubbele zwaaiarm, PL324, Met vrijlooppully
55-0563
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Voor organisatienummer vanaf | 9520 |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2003 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL324 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180 |
€ 520,03
€ 182,01
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Maxgear 55-0811
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
55-0811
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 3 |
€ 251,70
€ 88,10
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Maxgear 78-0020SET
Achter, Kogellamp, P21W
78-0020SET
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 7,14
€ 3,00
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,51
€ 5,61
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
