Maxgear auto-onderdelen
Achteras, 2EJ, massief, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 2EJ |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
- -53%
Vooras, 1ZK, Geventileerd, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZK |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 49,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
- -61%
Achteras, voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen met standaard chassis, Zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen met standaard chassis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -52%
Vooras, 1ZJ, Geventileerd, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZJ |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 49,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
- -54%
Vooras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -65%
M10x1,0, 4 mm PIN (PSG), 12 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -58%
Voor voertuigen met stuur links, DENSO, Draairichting tegen de klok in
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter [mm] | 153 |
| Aantal contacten | 4 |
| Vermogen [W] | 246 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -67%
02K 945 415 K, M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 27965 |
| Voor OE nummer | 02K 945 415 K |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
- -61%
Voor einddemper, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Uitlaatsysteem | Voor einddemper |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -65%
Voor uitlaatpijp, Rubber/Metaal
| Uitlaatsysteem | Voor uitlaatpijp |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -65%
Vooras, Links, rechts
| Inbouwplaats | Vooras, Links, rechts |
| Lengte [mm] | 650 |
- -65%
Halogeen, H7, tylko off-road
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
- -62%
Inlaatzijde, Dubbelklem, voor einddemper, voor middendemper
| Inbouwplaats | Inlaatzijde |
| Diameter [mm] | 65 |
| Pijpverbinder | Dubbelklem |
| Uitlaatsysteem | Voor einddemper, voor middendemper |
| Lengte [mm] | 80 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
- -65%
- -65%
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 27965, 34421, 32536 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
- -65%
Achteras links, 72-5402
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Artikelnummer paar | 72-5402 |
- -68%
Met pakking
| TecDoc-motornummer | 27965 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -64%
Met knijpverbinder
| Aantal leidingen | 1 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met knijpverbinder |
- -61%
STANDARD LINE, BOSCH, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | 0124525530 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Antraciet/zwart
| Bouwjaar vanaf | 11-2014 |
| Kleur | Antraciet/zwart |
- -34%
Rubber, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, voor voertuigen met Direct Shift Gearbox
| Materiaal | Rubber |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Direct Shift Gearbox |
- -55%
