Maxgear auto-onderdelen
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, Naaldlager
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| TecDoc-motornummer | 27965 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 15,4 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Lageruitvoering | Naaldlager |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| TecDoc-motornummer | 34421 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 5Q0 407 255 Q, 72-5390
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 5Q0 407 255 Q |
| Artikelnummer paar | 72-5390 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 5Q0 407 256 Q, 72-5389
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5Q0 407 256 Q |
| Artikelnummer paar | 72-5389 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, 72-5401
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Artikelnummer paar | 72-5401 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 72-5408
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 72-5408 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Halogeen, Bi-Xenon, voor voertuigen zonder dagrijverlichting (LED)
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dagrijverlichting (LED) |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Glassokkellamp, WY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, TRW, Gietijzer, 82-0958
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-0958 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, TRW, Gietijzer, 82-0957
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-0957 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-14
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 6SEU / 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 6SEU / 7SEU |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA, SEAT, AUDI, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Compressor ID | PXE |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, EDA, PXE14 / PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
| Compressor ID | PXE14 / PXE16 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DELPHI, CVC, DH5
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC, DH5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0260859F, DENSO, 7SEU, 6SEU
| Voor OE nummer | 1K0260859F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SEU, 6SEU |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, 0GC 325 183 A
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 0GC 325 183 A |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder zuiger, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Remsysteem | ATE |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 57 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achteras onder, Enkelwielophanging, M 12
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras onder |
| As | Enkelwielophanging |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Totale lengte [mm] | 109 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 97 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 72-5407
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 72-5407 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1LC, 72-5514
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1LC |
| Artikelnummer paar | 72-5514 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, voor voertuigen zonder dagrijverlichting (LED), 55/15, H15
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dagrijverlichting (LED) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
