Maxgear auto-onderdelen
Enkele schijnwerper, 60/55, H4, blauw
| Lichten-bouwtype | Enkele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 3061121, 30816471, 30899051, 8623270 |
| Bouwjaar vanaf | 09-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-24UNF Male |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Aantal groeven | 6 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal tanden | 43 |
| Breedte [mm] | 10,5 |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal tanden | 43 |
| Breedte [mm] | 8,2 |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1J0615423, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0615423 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1H0615405C, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1H0615405C |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | TRW |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-553099.XX, F-552923.XX, F-230401.XX
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-553099.XX, F-552923.XX, F-230401.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 6,1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3,50 |
| Aantal [l/h] | 110 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CH75549, Voor, CH-463683, Monopomp
| Chassisnummer (VIN) vanaf | CH75549 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Chassisnummer (VIN) tot | CH-463683 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M3P;M5P
| Type versnellingsbak | M3P |
| M5P | |
| Diameter [mm] | 21 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Achteras, trw/lucas
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Remsysteem | Trw/lucas |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor utlaatkleppen
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen |
| Bouwjaar vanaf | 01-2001 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), Xenon, Premium
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Versie | Premium |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, BOSCH, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Omschakelklep
| Spanning (Volt) | 12 |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 130000 |
| Ventieltype | Omschakelklep |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
