Bosch auto-onderdelen
Achter, Haakbevestiging, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 04-2000 |
| Optioneel | |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Bouwjaar vanaf | 08-1999, 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 04-2004 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) tot | 426760, 850976 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 426761 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG/LPG, M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Vervangen na km | 30000 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Haakbevestiging, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Bouwjaar tot | 04-2000 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
B00
| Bouwjaar vanaf | 08-1999, 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 04-2004 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Filter insert, Met pakking
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
- -42%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,35 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -46%
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, voor voertuigen met airco
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Filter type | Carbon filter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432063 |
- -47%
Achter
| Bouwjaar vanaf | 05-2000 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Bouwjaar tot | 07-2000 |
| Diameter [mm] | 88 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
