Maxgear auto-onderdelen
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 32296 |
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,60 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
144601915R, Links, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 144601915R |
| Inbouwplaats | Links, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Inbouwplaats | Links, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
07.10.2014, Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| TecDoc-motornummer | 32296 |
| Productiedatum vanaf | 07.10.2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4, blauw
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL, DKV11, DCS17, KC
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | DKV11, DCS17, KC |
| Aantal groeven | 7 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Staal, Met pakkingen, Zonder onderdruk-Bypass
| Lengte [mm] | 249 |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder onderdruk-Bypass |
| Breedte [mm] | 164 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aanvoerleiding
| TecDoc-motornummer | 32296 |
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Inlaatzijde, Roestvrij staal
| Inbouwplaats | Voor, Inlaatzijde |
| Materiaal | Roestvrij staal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Remzadel (1 zuigers), TRW, Geventileerd
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 28 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 296 |
| Artikelnummer paar | 82-1159 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -58%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -70%
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
- -81%
Met knijpverbinder
| Aantal leidingen | 1 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met knijpverbinder |
- -61%
Dubbelklem
| Diameter [mm] | 50 |
| Pijpverbinder | Dubbelklem |
| Lengte [mm] | 80 |
- -65%
- -65%
Voorkant, ACM (Polyacryl-Rubber), PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber), PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
- -65%
Links, rechts
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lengte 1 [mm] | 1279 |
| Lengte 2 [mm] | 1210 |
- -68%
