Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, 2, Montage A
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 2, Montage A |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen met achterklep, 2, Montage B, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Passende adapter | 2, Montage B |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, 2, Montage A, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Passende adapter | 2, Montage A |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen met achterportier, Beugel wisserblad
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
B00
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -49%
Filter insert, Met pakking
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 77 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 780 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Mahle, voor behuizing met geschroefde deksel
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor fabrikant | Mahle |
| Behuizing | Voor behuizing met geschroefde deksel |
| Diameter [mm] | 89,2 |
| Hoogte [mm] | 141,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
- -45%
Filter insert
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Lengte [mm] | 257 |
| Breedte [mm] | 209 |
| Hoogte [mm] | 78,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -31%
Carbon filter
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 263 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435082 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628637 |
- -49%
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
