Maxgear auto-onderdelen
Kunststof, M10 x 1
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Lengte 2 [mm] | 17,5 |
| Lengte 1 [mm] | 10 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 20-0017, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Achteras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 20-0017, 27-0727 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 45,3 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1e vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras, 1e vooras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 98013300 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 57,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 152 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 98013300 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 57,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 152 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, zwart, Cilinderkop
| Bouwjaar vanaf | 09-1998 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk, Aanvoerzijde
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Lengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 300 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
11 15 1 703 484, Kunststof
| Bouwjaar tot | 09-1998 |
| Voor OE nummer | 11 15 1 703 484 |
| Materiaal | Kunststof |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Lengte [mm] | 724 |
| Breedte [mm] | 326,0 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ABS sensorring
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide), EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Van motorkoeler naar waterpomp
| Bouwjaar vanaf | 09-1998 |
| Materiaal | PA (polyamide), EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Oranje, Kogellamp, LED
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
HB4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 7SB / 7SBU, 10PA
| Voor fabrikant | DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 96,4 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 61,6 |
| Compressor ID | 7SB / 7SBU, 10PA |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Netlengte [mm] | 435 |
| Netbreedte [mm] | 430 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, Rubber/Metaal, M8x1,25
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 36, 50 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
61 66 1 380 068, Monopomp
| Bouwjaar tot | 11-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 61 66 1 380 068 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
61 66 1 377 830, Monopomp
| Bouwjaar tot | 11-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 61 66 1 377 830 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, voor en achter, Rubber/Metaal
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Bouwjaar tot | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Dikte [mm] | 32 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Steek wielbouten (mm) | 78 |
| Aantal gaten | 6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met ABS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar vanaf | 04-1997 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Lengte [mm] | 613 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 27 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Diameter 1 [mm] | 94 |
| Diameter 2 [mm] | 100 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
