Draagarm-/ reactiearm lager voor BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i Benzine (142kW / 193pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak pakking
- Cardanas centreerbus
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstang lager
- Schakelstangbus
- Stofkap wiellager
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Wielnaafmoer
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Fuseepen montageset
- Oliereservoir servo
- Servopomp
- Servopomppoelie (Riemschijf)
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Zak, Achteras, Aan beide zijden
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 61 |
| Diameter [mm] | 12,2 |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Hoogte [mm] | 50 |
- -32%
Links, Vooras onderaan, Avus, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 144 |
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Avus |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 21464 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder M-techniek, rechts, Vooras onderaan, Avus
| Lengte [mm] | 144 |
| Chassis | Voor voertuigen zonder M-techniek |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Avus |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 21463 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Avus, Aan beide zijden, Vooras onderaan, Rubber/Metaal
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Avus |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met draag/-stuur gewricht |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Met behuizing, Vooras links, Achter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Bundeltype | Zak |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lengte [mm] | 146 |
| Diameter [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Artikelnummer paar | BM-SB-5014 |
- -42%
Zak, Zonder behuizing, Vooras, Binnen
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6 |
| Bundeltype | Zak |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Lengte [mm] | 60,5 |
| Diameter [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Vooras, Binnen, Achter |
| Hoogte [mm] | 33,6 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 33 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, REINFORCED, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voertuiglijn/-variant | REINFORCED |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter [mm] | 18,3 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Binnen, Achter de as
| Lengte [mm] | 34,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Binnen, Achter de as |
| Binnendiameter [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter [mm] | 60,5 |
| Artikelnummer paar | 270046 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Met behuizing, Vooras rechts, Achter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Zak |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lengte [mm] | 146 |
| Diameter [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Artikelnummer paar | BM-SB-5013 |
- -42%
Vooras links, Onder, Achter de as
| Lengte [mm] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder, Achter de as |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Artikelnummer paar | 271382 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Achter de as
| Lengte [mm] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Achter de as |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Artikelnummer paar | 271381 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Achteras, Rubbermetaallager, Buiten
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Bundeltype | Zak |
| Diameter [mm] | 14,4 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Lengte [mm] | 59 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Binnen, voor de as
| Lengte [mm] | 69,6 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Binnen, voor de as |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Artikelnummer paar | 270050 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Rubbermetaallager, Achter, Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Achter, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak, Achteras, Aan beide zijden, Buiten
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 45,2 |
| Diameter [mm] | 12,1 |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden, Buiten, Bovenaan |
| Hoogte [mm] | 56,8 |
- -33%
Links, Vooras onderaan, Avus, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Avus |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 72-2260 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan, M 52286S1, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 33 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Motorcode | M 52286S1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, VKDS 338527
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | VKDS 338527 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achter, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38900 01 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, TD346W
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Artikelnummer paar | TD346W |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Achter, Onder, TD345W
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter, Onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Artikelnummer paar | TD345W |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Achter, Onder, TD878W
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter, Onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Artikelnummer paar | TD878W |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, TD877W
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Artikelnummer paar | TD877W |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubbermetaallager, Onder, Binnen
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Binnen, Achter de as |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, voor driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links
| Hoeveelheid | Set |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 33 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Vooras onderaan, Avus, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 144 |
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Avus |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 20 92 1464 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder M-techniek, rechts, Vooras onderaan, Avus
| Lengte [mm] | 144 |
| Chassis | Voor voertuigen zonder M-techniek |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Avus |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 20 92 1463 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan, Avus, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Avus |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met draag/-stuur gewricht |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Binnendiameter [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter [mm] | 60,5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
