Maxgear auto-onderdelen
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
| TecDoc-motornummer | 20391 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 42 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 255 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 42 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras, Geventileerd, BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remsysteem | BOSCH |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Links achter, Achter, Voor
| Inbouwplaats | Links achter, Voor |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan beide zijden, Aan passagierszijde, Gestekt
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar vanaf | 02-2006 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Passende adapter | 3 |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 21,8 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| TecDoc-motornummer | 20391, 22185, 22184, 20973 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Xenon
| Modeljaar tot | 2005 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Artikelnummer paar | 82-0780 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Artikelnummer paar | 82-0779 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Bouwjaar vanaf | 12-2005 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | 82-1166 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Bouwjaar vanaf | 12-2005 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | 82-1165 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 700 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 21 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Luchtgekoeld
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 187 |
| Netbreedte [mm] | 586 |
| Netdiepte [mm] | 46 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 01-2006 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 18 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, Aanhaalmomentondersteuning
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aanhaalmomentondersteuning |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, rechts, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Hydrolager |
| TecDoc-motornummer | 20391, 20973, 22185, 22184 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
