Maxgear auto-onderdelen
Vooras rechts, voor voertuigen met ABS
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Lengte [mm] | 808 |
| Diameter ABS-ring [mm] | 78 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 23 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 43 |
| Diameter 1 [mm] | 87 |
| Diameter 2 [mm] | 75 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Achteras, trw/lucas
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Remsysteem | Trw/lucas |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras links, Tripode-askoppeling
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras links |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. transmissie) | 24 |
| Diameter o-ring [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 25 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Zonder elektro motor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Automatische versnellingsbak, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Bouwjaar vanaf | 06-2000 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Lengte [mm] | 383 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Stabilisatorstang, M10x1,25
| Bouwjaar vanaf | 01-2001 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 268 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Centreringdiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, TRW, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, M14 x 1,5 [mm], Ovaal
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 [mm] |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Zonder pakking
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1J0615423, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0615423 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Schijfremmen, Achterste deel
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Remtype | Schijfremmen |
| Sectie | Achterste deel |
| Lengte 1 [mm] | 1590 |
| Lengte 2 [mm] | 1468 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Achterste deel, Schijfremmen
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Sectie | Achterste deel |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1620 |
| Lengte 2 [mm] | 1472 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, Stoffilter
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 21 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras, Remzadel met geintegreerde handrem
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Chassisnummer (VIN) tot | 426760 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW, LUCAS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 260 |
| Artikelnummer paar | 82-0184 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, Lucas
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer paar | 82-0618 |
| Binnen breedte [mm] | 68 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, Lucas
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer paar | 82-0617 |
| Binnen breedte [mm] | 68 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 3061121, 30816471, 30899051, 8623270 |
| Bouwjaar vanaf | 09-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-24UNF Male |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Netlengte [mm] | 673 |
| Netbreedte [mm] | 400 |
| Materiaal | Aluminium |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
