Maxgear auto-onderdelen
Achteras, J17, massief, J60
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor POC | J17, J60 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Centreringdiameter [mm] | 70,7 |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, J67, massief
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor POC | J67 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 105 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 45,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 268 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Kunststof
| Aantal contacten | 2 |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Buitendiameter [mm] | 146 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder checkcontrole, wit
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder checkcontrole |
| Kleur | Wit |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Glassokkellamp, WY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, inbouw aan zijkant, Glassokkellamp
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor achterlicht, inbouw aan zijkant, LED
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, voor achterlicht, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Vooras links, J60, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Voor POC | J60 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | DELCO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 26 |
| Artikelnummer paar | 82-0768 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 560 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 28 |
| Netlengte [mm] | 382 |
| Netbreedte [mm] | 580 |
| Materiaal | Aluminium |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 280 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Draairichting tegen de klok in
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 133 |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 175 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 392 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 125 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, AKEBONO/MANDO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | AKEBONO/MANDO |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 39 |
| Diameter [mm] | 16 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Constante snelheid askoppeling
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. transmissie) | 22 |
| Diameter o-ring [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 22 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, BG, B3, B8
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Chassisnummer (VIN) tot | BG, B3, B8 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Materiaal | Messing |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M32, M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 22589 |
| Type versnellingsbak | M32 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, F10x1, Banjo
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Met binnendraad, M10x1, Banjo
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 640 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | 52-0638 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Met binnendraad, M10x1, Banjo
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 640 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | 52-0637 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
