Maxgear auto-onderdelen
Filter insert
| Lengte [mm] | 346 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, C2C27282, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | C2C27282 |
| Diameter [mm] | 60 |
| Remsysteem | ATE |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), TRW
| Inbouwplaats | Achteras, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Voor remschijfdikte [mm] | 11 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 302 |
| Artikelnummer paar | 82-0834 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras, Remzadel (1 zuigers), TRW
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Voor remschijfdikte [mm] | 11 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 302 |
| Artikelnummer paar | 82-0833 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 302 |
| Artikelnummer paar | 82-1195 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers)
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 213027 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Voor remschijfdikte [mm] | 11 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 302 |
| Artikelnummer paar | 82-1255 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, Pluspool rechts, AGM accu |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Bouwjaar tot | 07-2014 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Bouwjaar tot | 07-2014 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen zonder start/stop
| TecDoc-motornummer | 24671 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras links, Tripode-askoppeling
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras links |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. transmissie) | 24 |
| Diameter o-ring [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder niveauregeling, Achteras, Four-C, voor voertuigen zonder electronische demperregeling
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder niveauregeling |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Four-C |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling, voor voertuigen met standaard chassis |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 383 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Draaddiameter [mm] | 14 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M18x1,5, M14x2,0, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 114 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Binnendraad [mm] | M18x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14x2,0 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0429 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| TecDoc-motornummer | 24671 |
| Productiedatum vanaf | 2011 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Dikte [mm] | 12 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras
| Chassisnummer (VIN) tot | 213026 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-3571 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras
| Chassisnummer (VIN) tot | 213026 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-3570 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Marked8, Vooras, voor voertuigen zonder electronische demperregeling
| Voertuigtype | Marked8 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16", niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Remformaat | 16" |
| Dikte [mm] | 20,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 66,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 71,6 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17,5", Vooras, 16,5", niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Voor remschijfdiameter [mm] | 316, 336 |
| Remformaat | 17,5", 16,5" |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte 1 [mm] | 74,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 74,2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
| Dikte 1 [mm] | 19,8 |
| Dikte 2 [mm] | 18,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 95 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Hoogte [mm] | 43,2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16", Geventileerd, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remformaat | 16" |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, 17"
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remformaat | 17" |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Buitendiameter [mm] | 319 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 40,8 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met elektrische handrem, massief, Europa
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Remschijftype | Massief |
| Niet voor landenuitvoering | Europa |
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 16,9 |
| Hoogte [mm] | 48,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
