Maxgear auto-onderdelen
M10 x 1, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| TecDoc-motornummer | 18131 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 132 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| TecDoc-motornummer | 18131 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 111,5 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Mando
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 130 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Mando |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Sumitomo
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 99 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 41,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Sumitomo |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, voor voertuigen met stuur links, Met pakkingen
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, voor voertuigen met stuur rechts, 3/4-16 UNF
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 265 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Filter type | Filter insert |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 8 X 1.25, M 16 X 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Buitendraad 2 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad ingang | M 8 X 1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 X 1.5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B09
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 261 |
| Koudstartstroom EN (A) | 570 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B09 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halla HCC, Aluminium, Met droger, R 134a
| Voor fabrikant | Halla HCC |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| TecDoc-motornummer | 18131 |
| Vereist aantal stuks | 8 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inlaatzijde
| Inbouwplaats | Inlaatzijde |
| TecDoc-motornummer | 18131 |
| Lengte [mm] | 61,2 |
| Vereist aantal stuks | 8 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserlengte [mm] | 350 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| TecDoc-motornummer | 18131 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M14x2
| TecDoc-motornummer | 18131 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schroefdraadmaat | M14x2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 46 |
| Productiedatum tot | 201212 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Productiedatum tot | 201212 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Productiedatum vanaf | 200610 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Breedte [mm] | 32 |
| Diameter [mm] | 58 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, UN
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voertuigtype | UN |
| Productiedatum tot | 201212 |
| Productiedatum vanaf | 200610 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Productiedatum vanaf | 20121106 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Wielzijde |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Lengte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 28 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 24 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 46 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Breedte [mm] | 28 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 28 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Breedte [mm] | 28 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo, Automatisch
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Diameter [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Productiedatum tot | 20140501 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Productiedatum vanaf | 20120801 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
