Fuseekogel voor Kia CARENS II MPV (FJ) 2.0 CRDi Diesel (103kW / 140pk)
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Servopomp
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
M10 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen, Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Buiten, Onder
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Buiten, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | 220116 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Buiten
| Lengte [mm] | 108,5 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:8, Vooras onderaan, Buiten, M12x1,25
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 63,8 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met tussenringen |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, Generation 2, Generation 3
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versie | Generation 2, Generation 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Onder, M12x1.25
| Lengte [mm] | 112 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Buiten, Onder, 18mm
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten, Onder |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwdiameter [mm] | 18 |
| Totale hoogte [mm] | 73 |
| Totale lengte [mm] | 151 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Buiten, Onder
| Nettogewicht [kg] | 0,75 |
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten, Onder |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen, Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 14,9 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Vooras links, Vooras rechts, Onder
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Box |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -47%
Vooras links, Vooras rechts, Onder
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -38%
Achteras onder, Buiten
| Buitendiameter [mm] | 44 |
| Lengte [mm] | 59 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Buiten |
| Diameter [mm] | 14,2 |
- -54%
Buiten, Onder, Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Diameter [mm] | 14,1 |
- -71%
Onder, Vooras links en rechts
| Buitendraad 2 [mm] | 18 |
| Lengte [mm] | 109 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,527 |
- -43%
Vooras, Buiten, Onder, Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 150 |
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten, Onder |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -63%
Vooras links, Vooras rechts, Onder
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
- -39%
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Vooras, 2 x M12
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Enkel in combinatie met | 2 x M12 |
- -35%
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,45 |
- -60%
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,6 |
- -60%
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Gewicht [kg] | 0,52 |
- -52%
- -74%
Achteras, Onder, Buiten
| Inbouwplaats | Achteras, Onder, Buiten |
| Diameter [mm] | 44 |
| Gatdiameter [mm] | 14,2 |
| Breedte 1 [mm] | 59,00 |
| Breedte 2 [mm] | 27,70 |
- -12%
Links, rechts, Onder
| Inbouwplaats | Links, rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -64%
