Maxgear auto-onderdelen
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterruitreiniging, Duelpomp
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitreiniging |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1J-2-545142, M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J-2-545142 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1KK, 1KS, 1KV
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS, 1KV, 1KQ, 1KW |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1LR, Geventileerd, 1LS
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LR, 1LS, 1ZM, 1ZP |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 36,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1e achteras, lucas
| Inbouwplaats | 1e achteras |
| Remsysteem | Lucas |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad, Haakbevestiging
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 19 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, voor voertuigen met stuur links, 1J-3B017907, 1J-3D005690
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-3B017907, 1J-3D005690, 1J-3P059245, 1J-3U001121, 1J-3W092410 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, inbouw aan zijkant, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 06-2002 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 4 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 6Q0 927 189
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6Q0 927 189 |
| Aantal contacten | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakkingen
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, 02E 305 051 C, Met pakking
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| Filter type | Filter insert |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Voor OE nummer | 02E 305 051 C |
| Buitendiameter [mm] | 56, 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Materiaal | Kunststof |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Oranje, Kunststof
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Kunststof |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ATE, M9x1,25
| Lengte [mm] | 55 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, Links voor, Rechts voor
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter, Links voor, Rechts voor |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Haakbevestiging, Passagierzijde recht
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achter
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad, inbouw aan zijkant
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 06-2002 |
| Lengte [mm] | 475 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, Aanhaalmomentondersteuning
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aanhaalmomentondersteuning |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, MQ-200, voor voertuigen met schakelkabel
| Diameter [mm] | 19 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | MQ-200 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met schakelkabel |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wielzijde
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Lengte [mm] | 115 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, M12x1,5, Met afdichtring
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2002 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Relaisnummer | 377, 378, 389, 601, 602, 603 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor relaisstekkerplaatslocatie | 6 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder regensensor |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
