Maxgear auto-onderdelen
Sprinter414, Sprinter412D
| Voertuigtype | Sprinter414, Sprinter412D |
| Netlengte [mm] | 718 |
| Netbreedte [mm] | 254 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Hoeveelheid | Set |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achter, Aan passagierszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Achter, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Lengte (inch) | 21 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wielzijde
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 98 |
| Lengte [mm] | 145 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprinter414, Sprinter412D
| Voertuigtype | Sprinter414, Sprinter412D |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder elektro motor, voor voertuigen met stuur links
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Lengte [mm] | 75 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Koppelstang, 72-1094
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Artikelnummer paar | 72-1094 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Koppelstang, 72-1093
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Artikelnummer paar | 72-1093 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 157 |
| Dikte [mm] | 20,7 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Bouwjaar tot | 07-2000 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 19-3480, 19-0304, 19-1805
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor artikelnummer | 19-3480, 19-0304, 19-1805, 19-3478, 19-0259, 19-1777, 19-3479, 19-2083, 19-0333, 19-0260, 19-0226 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schuifdeur, voor voertuigen met schuifdeur, 901 766 0161
| Inbouwplaats | Schuifdeur |
| Uitvoering | Voor voertuigen met schuifdeur |
| Voor OE nummer | 901 766 0161 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
05080172AA, Met pakking
| Voor OE nummer | 05080172AA |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Links voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links, Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1
| Modeljaar tot | 1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1
| Modeljaar tot | 1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras links, Vooras links |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0482 |
| Artikelnummer paar | 82-0104 |
| Binnen breedte [mm] | 66 |
| Zuigerdiameter [mm] | 52 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Achteras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achteras rechts |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0482 |
| Artikelnummer paar | 82-0103 |
| Binnen breedte [mm] | 66 |
| Zuigerdiameter [mm] | 52 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, 504015/92, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Niet voor componentennummer | 504015/92 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | Bosch |
| Artikelnummer paar | 82-0313 |
| Binnen breedte [mm] | 66 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Achteras, Remzadel (2 zuigers)
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 285 |
| Artikelnummer paar | 82-1292 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (2 zuigers)
| Inbouwplaats | Achteras, Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 285 |
| Artikelnummer paar | 82-1291 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Bouwjaar tot | 03-2000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 98 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
