Maxgear auto-onderdelen
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Achteras, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Remschijftype | Massief |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Artikelnummer paar | 82-1222 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 98 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8-24UNF male, zwart, R 134a
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF male |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 448 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Inbouwplaats | Achter |
| Breedte [mm] | 146 |
| Lengte [mm] | 180 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M29 x 1,5, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M29 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 30 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 31 |
| Diameter o-ring [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 101,3 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 69-1195
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 69-1195 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 69-1194
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 69-1194 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder luchtvering, Gasdruk, voor voertuigen met verhoogde bodemspeling
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veersoort | Voor voertuigen zonder luchtvering |
| OEM-nummer controleren | |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Chassis | Voor voertuigen met verhoogde bodemspeling |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder Airmatic DC
| Inbouwplaats | Vooras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder Airmatic DC |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1e vooras links, Vooras, voor voertuigen zonder luchtvering, Gasdruk
| Inbouwplaats | 1e vooras links |
| Veersoort | Voor voertuigen zonder luchtvering |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-1410 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1e vooras rechts, Gasdruk, voor voertuigen zonder luchtvering
| Inbouwplaats | Vooras, 1e vooras rechts |
| Veersoort | Voor voertuigen zonder luchtvering |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-1409 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 267 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 58,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7, tylko off-road
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
Filter insert, Mahle, Met pakkingen
| Voor fabrikant | Mahle |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
- -61%
Halogeen, Voor, Kogellamp
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Achter, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
- -85%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Achter, Kogellamp
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Halogeen, 55/15, H15, PGJ23t-1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
- -51%
