×
Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI (74kW)
Maxgear auto-onderdelen
496 Resultaten
×
Filter op
Klepstoter Maxgear 26-1434
HALDEX Gen. I, Rolrond, Vierwielaandrijving, Met behuizingsdeksel
26-1434
| Voor fabrikant | HALDEX Gen. I |
| Vorm | Rolrond |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Filter type | Met behuizingsdeksel, Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inbouwplaats | Achteras |
€ 50,94
€ 17,32
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,54
€ 1,33
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Maxgear 27-0578
Vooras, ATE
27-0578
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | ATE |
€ 29,91
€ 11,36
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Maxgear 27-1536
Achteras, GMY02629X, TRW
27-1536
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | GMY02629X |
| Remsysteem | TRW |
€ 24,09
€ 8,68
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Maxgear 30-0045
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-227628.XX, F-553470.XX
30-0045
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-227628.XX, F-553470.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 15 |
€ 62,77
€ 21,97
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, uitlaatsysteem Maxgear 27-2852
Voor katalysator, Rubber/Metaal
27-2852
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
€ 22,98
€ 8,05
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Kabel, rugleuningafstelling Maxgear 32-2001
Rechts achter
32-2001
| Lengte [mm] | 471 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
€ 33,42
€ 11,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Raambedieningsmechanisme Maxgear 50-0831
Electrisch, Links achter
50-0831
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links achter |
€ 96,06
€ 33,63
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0501
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
55-0501
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 418,02
€ 146,30
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0507
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL61, Met vrijlooppully
55-0507
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),DFM,L |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197 |
€ 477,74
€ 167,21
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Maxgear 55-0820
BOSCH, Draairichting tegen de klok in, STANDARD LINE
55-0820
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Versie | 0001123012 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 315,68
€ 110,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Maxgear 55-0823
BOSCH, Draairichting tegen de klok in, STANDARD LINE
55-0823
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Versie | 0001125012 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 311,38
€ 108,98
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Deurslot (Binnendeel) Maxgear 28-0348
1M0 959 781A, Kofferruimte
28-0348
| Voor OE nummer | 1M0 959 781A |
| Inbouwplaats | Kofferruimte |
€ 47,11
€ 16,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtschakelaar Maxgear 50-0045
Met grootlicht functie, Met knipperfunctie, Met parkeerlichtfunctie, 8L0 953 513 G
50-0045
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, Met knipperfunctie, Met parkeerlichtfunctie |
| Voor OE nummer | 8L0 953 513 G |
| Kleur | Zwart |
€ 46,51
€ 18,14
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Maxgear 78-0020SET
Achter, Oranje, Kogellamp
78-0020SET
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 7,14
€ 3,00
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
