Maxgear auto-onderdelen
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, 1J-2-600000, PIN, 10 mm
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2001 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-2-600000 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 94 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -55%
Achteras, 1KK, massief, 1KS
| Minimale dikte [mm] | 7 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 230 |
- -55%
Aan beide zijden, Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 19 |
- -81%
Halogeen, H7, tylko off-road
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
Halogeen, Voor, Achter, wit
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Blauw, PU (Polypropyleen)
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
- -47%
Vooras, 1LR, Geventileerd, 1LS
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LR, 1LS, 1ZM, 1ZP |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 36,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -55%
Voor voertuigen met stuur links, Voor
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Aantal portieren | 5, 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -69%
- -67%
Achter, Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter, Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 21 |
- -82%
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 500 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
- -61%
1J0 122 291 D
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Voor OE nummer | 1J0 122 291 D |
- -59%
HALDEX Gen. I, Rolrond, Vierwielaandrijving, Met behuizingsdeksel
| Voor fabrikant | HALDEX Gen. I |
| Vorm | Rolrond |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Filter type | Met behuizingsdeksel, Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -66%
- -76%
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-227628.XX, F-553470.XX
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-227628.XX, F-553470.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 15 |
- -65%
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, inbouw aan zijkant
| Bouwjaar vanaf | 06-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde, inbouw aan zijkant |
| Lengte [mm] | 530 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
- -63%
Voor voertuigen met boordcomputer, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie, Met boardcomputer functie
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met boardcomputer functie |
| Voor OE nummer | 4B0 953 503 H |
| Kleur | Zwart |
- -65%
Zwart, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met elect. bedienbare ramen, Electrisch opklapbaar
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aantal contacten | 10 |
| Buiten / binnenspiegel | Electrisch opklapbaar |
- -67%
Daglicht, Wisselaar
| Relaisfunctie | Daglicht |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Zonder Poly V-riem, Zonder V-riem, 1J-2D352774
| Riem, snaar | Zonder Poly V-riem, Zonder V-riem |
| Aantal spanrollen | 1 |
| Aantal looprollen | 1 |
| Motornummer vanaf | 010001 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J-2D352774, 1J-2-592783 |
| TecDoc-motornummer | 16337 |
- -59%
1J..2W592783, AXR021001, 1J..2D352774, 1J..2U403277
| Aantal tanden | 120 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J..2W592783, 1J..2D352774, 1J..2U403277, 1J..2B123079, 1J..2P394001 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Motornummer vanaf | AXR021001 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aantal riemen | 1 |
| Bouwjaar vanaf | 03-2002 |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | DAYCO 94885 |
| Aantal looprollen | 1 |
| Aantal spanrollen | 1 |
- -64%
Voor achterruitreiniging, Enkelgats sproeier, Onverwarmd
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor achterruitreiniging |
| Nozzleuitvoering | Enkelgats sproeier, Onverwarmd |
- -65%
Vooras, Schroefveer
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 337 |
| Buitendiameter [mm] | 139 |
| Draaddiameter [mm] | 11,5 |
- -85%
Vooras, Schroefveer
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 362 |
| Draaddiameter [mm] | 12,5 |
- -65%
Vooras, Schroefveer met constante diameter, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
- -67%
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Schroefveer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Bouwjaar tot | 11-2003 |
| Aantal portieren | 5 |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 353 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
- -78%
1J0 145 834 A, Onder, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Lengte [mm] | 60 |
| Voor OE nummer | 1J0 145 834 A |
| Inbouwplaats | Onder, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -64%
0368145771N
| TecDoc-motornummer | 15473, 19255, 16337 |
| Voor OE nummer | 0368145771N |
- -58%
