Maxgear auto-onderdelen
Achteras, 6R0 513 353
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 6R0 513 353 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, G10, 1J-XW186039, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G10, G48, 1GB |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J-XW186039 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Dikte [mm] | 83 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
UB3, UB1, 1JC, Achteras
| Voor PR nummer | UB3, UB1, 1JC |
| Inbouwplaats | Achteras |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 105 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met houder
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 0AL, voor voertuigen zonder sportchassis
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor PR nummer | 0AL |
| TecDoc-motornummer | 19255, 16337, 15473 |
| Chassis | Voor voertuigen zonder sportchassis |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Rubber/Metaal, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1J0 407 255 AG, 72-5378
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 1J0 407 255 AG |
| Artikelnummer paar | 72-5378 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1J0 407 256 AG, 72-5377
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1J0 407 256 AG |
| Artikelnummer paar | 72-5377 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Xenon, Miniatuur-halogeenlamp
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Oranje, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Vooras, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Inbouwplaats | Achteras links, Vooras |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Artikelnummer paar | 82-0152 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Artikelnummer paar | 82-0151 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Achteras rechts, rechts, 1KK
| Inbouwplaats | Achteras, Achteras rechts |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS |
| Voor fabrikant | TRW |
| Artikelnummer paar | 82-3012 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA, SEAT, FORD, AUDI, SADEN |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Technisch informatienummer | CLOCK 05 |
| Compressor ID | SD6V12, SD7V16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-14
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA, SEAT, AUDI, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Compressor ID | PXE |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
