Liqui Moly Versnellingsbakolie
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
- -98%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-140, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05D, VME
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1:0
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/GL5/MT-1 |
- -99%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
- -96%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.12, MB-Freigabe 236.14
| Fabrieksadvies voor olie | MB 236.12 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.14 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-50, JASO MA2
| Viscositeit klasse SAE | 10W-50 |
| Vrijgave van de fabrikant | JASO MA2 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S1, BMW Longlife-01 (bis, ACEA C2, 9.55535-S3, 506 01 (Ausnahme R5, 506 00, 505 01, 505 00, 503 01, 503 00, 502 00, 501 01, 2006), *nur zulässig für BM |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7, Ford WSS-M2C 949-A, Ford Mercon ULV, Dexron ULV, BMW 83 22 2 413 477, Aisin Warner AW-2, 31492173 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 11, VW G 052 182, Volvo 1161838, Renault DW5/DW6
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 180, Toyota CVTF FE/TC, TC, Suzuki CVT Green1
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Peugeot Citroen (PSA, B71 2330, MIL-L 2105 C, API GL5
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 180, Toyota CVTF FE/TC, TC, Suzuki CVT Green1
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
- -63%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -62%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -75%
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -56%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -64%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -65%
API GL4/5/MT-1, Jerrycan, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -56%
API GL4/5/MT-1, Vat, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -55%
ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B, 16F, 12N, 12L, 05A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Inhoud (ml) | 250 |
| Bundeltype | Tube |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -48%
