Liqui Moly Versnellingsbakolie
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -75%
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50, G 052 911, G 052 190, G 052 157, G 052 145, G 005 000, Ford WSD-M2C 200-C, Ford ESD-M2C 175-A, ESD-M2C 186-A, BMW MTF LT-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -56%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -64%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -65%
API GL4/5/MT-1, Jerrycan, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -56%
API GL4/5/MT-1, Vat, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -55%
ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B, 16F, 12N, 12L, 05A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Inhoud (ml) | 250 |
| Bundeltype | Tube |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -48%
ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B, 16F, 12N, 12L, 05A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -55%
API GL4/5/MT-1, Blik, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -48%
API GL4, Blik, 10W-30
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-30 |
- -61%
Blik, GL-4, 10W-30
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
- -61%
ZF TE-ML 11, VW G 052 182, Volvo 1161838, Renault DW5/DW6
- -67%
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -50%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -65%
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -55%
ZF TE-ML 02B/17A, MIL-L 2105, API GL4, Blik
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02B/17A, MIL-L 2105, API GL4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
- -55%
MIL-L 2105, API GL4, Tube, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105, API GL4 |
| Inhoud (ml) | 150 |
| Bundeltype | Tube |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -63%
API GL4/5/MT-1, Tube, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Inhoud (ml) | 250 |
| Bundeltype | Tube |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -65%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -63%
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
