Lauber auto-onderdelen
Vooras rechts, 1ZM, 1LR, 1ZP
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1ZM, 1LR, 1ZP, 1LS |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 230 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, 1KK, 1KS, Remzadel (1 zuigers)
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, 1KK, 1KS, Remzadel (1 zuigers)
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1ZM, 1LR, 1ZP
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZM, 1LR, 1ZP, 1LS |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sciety, M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 1J1422062D
| Aansluittechniek | Sciety |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Totale lengte [mm] | 1260 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Voor OE nummer | 1J1422062D |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verzahnt, Hydraulisch, voor voert. met stuurbekrachtiging, voor voertuigen met stuur links
| Aantal tanden | 22 |
| Aansluittechniek | Verzahnt |
| Totale lengte [mm] | 623 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,90 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Breedte [mm] | 40,8 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55,9 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Breedte [mm] | 40,95 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55,7 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ATD, ALP, 22903119D, BOSCH
| Motorcode | ATD |
| Voertuiglijn/-variant | ALP |
| Voor OE nummer | 22903119D |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55,8 |
| Aantal groeven | 5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Curved Triangle, M16, Hydraulisch, 1J4180001
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 08-2003 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J4180001 |
| Druk (bar) | 90 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
BOSCH, Staal, Draairichting tegen de klok in
| Binnendiameter [mm] | 13,5 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Steek wielbouten (mm) | 13,5 |
| Totale lengte [mm] | 80 |
| Astapdiameter [mm] | 28 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Diameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Materiaal | Staal |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -65%
BOSCH
| Elektrische regeling | |
| Boringafstand [mm] | 80,3 |
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
VALEO
| Elektrische regeling | |
| Boringafstand [mm] | 61 |
| Werkspanning (V) | 14,7 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
VALEO, MOTOROLA
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Voor fabrikant | VALEO, MOTOROLA |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -58%
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Breedte [mm] | 40,2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -65%
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Breedte [mm] | 35,1 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55,85 |
| Aantal groeven | 5 |
- -65%
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, ATD, BOSCH
| Hoogte [mm] | 13,8 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Motorcode | ATD |
| Buitendiameter [mm] | 13,6 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
- -75%
ATD, BOSCH
| Motorcode | ATD |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Diameter [mm] | 56,3 |
| Lengte [mm] | 145,25 |
| Aantal contacten | 3 |
- -58%
Achteras, LUCAS
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -72%
Vooras, LUCAS
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -65%
Vooras, ATE
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
- -58%
