Lauber auto-onderdelen
M 16 x 1,5, Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting tegen de klok in
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 x 1,5 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 1185 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -53%
Wielorowek, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 1110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1.5 |
| Getande ingangssteel | 56 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -54%
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -54%
M14x1.5, Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Totale lengte [mm] | 1025 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -83%
Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, BREMBO
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | BREMBO |
| Zuigerdiameter [mm] | 52 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 28,79 |
- -58%
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), TRW
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 44 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -67%
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -70%
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, TRW
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -69%
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 40,4 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61,45 |
| Aantal groeven | 6 |
- -65%
Zacisk hamulcowy tyl, zacisk hamul. przod, Achteras, Teves (ATE)
| Klem | Zacisk hamulcowy tyl, zacisk hamul. przod |
| Diameter [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Teves (ATE) |
| Hoogte [mm] | 52 |
- -61%
Wielorowek, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M20x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 44 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -58%
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, TOKICO
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | TOKICO |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -49%
Vooras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 32,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 340 |
| Zuigerdiameter [mm] | 44 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -64%
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -75%
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), TRW
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 278 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -79%
Achteras, MAN
| Diameter [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | MAN |
| Hoogte [mm] | 45,90 |
- -62%
M16 X 1.5mm (Female), 18mm Hose Connection, Hydraulisch, VISTEON
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 18mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, NISSAN
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | NISSAN |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -65%
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, NISSAN
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | NISSAN |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -65%
Vooras links, Aluminium, BREMBO
| Remschijfdikte [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BREMBO |
| Zuigerdiameter [mm] | 32 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -65%
Vooras rechts, Aluminium, BREMBO
| Remschijfdikte [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BREMBO |
| Zuigerdiameter [mm] | 32 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -65%
Vooras links, Aluminium, BREMBO
| Remschijfdikte [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BREMBO |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -71%
Vooras rechts, Aluminium, BREMBO
| Remschijfdikte [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BREMBO |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -71%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Saginaw
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 1160 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -60%
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 33 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 33 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -76%
Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, BOSCH
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 45 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | BOSCH |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -57%
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 28 |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 28 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -71%
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, TRW
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -71%
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), TRW, Gietijzer
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Diameter [mm] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -73%
