Febi Bilstein auto-onderdelen
Achteras rechts, Achteras links, Vaste as, voor voertuigen zonder electronische demperregeling
| Dikte [mm] | 63 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| As | Vaste as, Meervoudige stuuras (Multi-link) |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 21 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 60, 71 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 20,5 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber, 0AD
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor PR nummer | 0AD |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 46 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 164 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met olieaftapschroef, Met afdichtring
| Sleutelwijdte | 17 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 363 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met gat voor oliestandsensor |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Rubber, met vet
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 630 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04C 906 433 G, Met schroef
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 04C 906 433 G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras rechts, Achteras links, voor voertuigen met standaard chassis
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Lengte [mm] | 316 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met houtschroef |
| Let op de serviceinformatie |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), met snelkoppelingen, Van koelwaterregelunit naar motorkoeler
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs, Met snelkoppeling, Met flens, Met sensor
| Kleur | Grijs |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens, Met sensor |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Handgeschakeld, Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| TecDoc-motornummer | 27191, 27193 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Blokkenscheiding | |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Met afgerond tandprofiel, Kunststof
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 20,5 |
| TecDoc-motornummer | 27191, 27193 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2013 |
| Blokkenscheiding | |
| Aantal tanden | 163 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 93 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 93 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 35 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04L 906 433 B, Met schroef
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 04L 906 433 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, PTFE-coating (polytetrafluorethyleen), Kunststof
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Bouwjaar tot | 05-2013 |
| Aantal tanden | 163 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras rechts, Achteras links
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 245 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 311 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Gegalvaniseerd
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
- -50%
75W, Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-4 |
| Versnellingsbak ID | 0CW |
| Aantal versnellingen | 6 versnellingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Afsluitbaar, Achteras, Vooras, Verchroomd
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Sleutelwijdte | 19, 17 |
| Materiaal | Staal |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 29 |
- -61%
