Febi Bilstein auto-onderdelen
Handgeschakeld
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
- -32%
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 200 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Portierbekleding, rood, zwart
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Portierbekleding |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Veiligheidschakelaar, Deurvergrendeling, Raamopener |
| Aantal portieren | 5 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Staal, Achteras rechts, Achteras links
| Aantal tanden, ABS-ring | 43 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, 1J0 127 247 A
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 1J0 127 247 A |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
******1J*X*350001, Met pakking, met veer
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******1J*X*350001 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras rechts, Met pijpleiding
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 233 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpleiding |
| Artikelnummer paar | 33019 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 63 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 20, 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie, voor voertuigen zonder boordcomputer, zwart
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0AE, 0AL, Vooras rechts, Vooras links
| TecDoc-motornummer | 15473, 19255, 16337 |
| Voor PR nummer | 0AE, 0AL |
| Blokkenscheiding | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,75, Staal, Binnen veeltandig
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 166 |
| Sleutelwijdte | N12 |
| Lengte [mm] | 178 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 166, 18 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zeeffilter, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 158 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Lengte [mm] | 196 |
- -34%
******1J*Y*500001, Achteras, 1JC, 1JC+1JH
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******1J*Y*500001 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1JC, UA9, UB6 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1JC+1JH, UB2+UB3+UB6 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Automatische versnellingsbak, Rubber
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Materiaal | Rubber |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 346 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Per twee vervangen | |
| Aantal wikkelingen | 7,1 |
| Draaddiameter [mm] | 13 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links
| Behuizinglengte [mm] | 269,5 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lengte [mm] | 499 |
| Slag [mm] | 208 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal groeven | 19 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak
| Let op de serviceinformatie | |
| Gewicht [g] | 120 |
| Bundeltype | Zak |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Synthetisch, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met trekhaak, voor voertuigen met airco, Voor warme klimaatzones
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
| Dikte [mm] | 140 |
| Breedte [mm] | 350 |
| Lengte [mm] | 350 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 19255 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met trekhaak |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 250 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Dikte [mm] | 16 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Lengte [mm] | 19 |
| Breedte [mm] | 5 |
- -7%
Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
******1J*2*000001, voor voertuigen met automatische airco, 1J0 907 543 A
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******1J*2*000001 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Voor OE nummer | 1J0 907 543 A |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Zonder boring voor oliestandsensor
| Carterpanmateriaal | Aluminium |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
Geolied, Buiten zeszijdig
| Schroeflengte onder kop [mm] | 125 |
| Oppervlakte | Geolied |
| DIN / ISO | 989 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Sleutelwijdte | 18 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 136 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16 x 1,5, Achteras, Vooras
| Sleutelwijdte | 24 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 70 |
- -54%
Carbon filter, 2V5
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473, 19255 |
| Filter type | Carbon filter |
| Blokkenscheiding | |
| Voor PR nummer | 2V5 |
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, Electrisch
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 290 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 220 |
| Werkwijze | Electrisch |
- -36%
Vooras, geel, lila
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 352 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
| Per twee vervangen | |
| Kleurmarkering | Geel, lila |
| Draaddiameter [mm] | 12 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
