Diederichs auto-onderdelen
Vastzetpaneel, Bovenste deel, Links
| Plaattype | Vastzetpaneel |
| Sectie | Bovenste deel |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Slotdrager, voor voertuigen met hybride aandrijving
| Plaattype | Slotdrager |
| Uitvoering | Voor voertuigen met hybride aandrijving |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, H7/H7, H15
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7, H15 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, H7/H7, H15
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7, H15 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, D3S/H7, H21W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D3S/H7, H21W |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, D3S/H7, H21W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S/H7, H21W |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, LED, ECE-getest
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Hella |
| Voor PR nummer | 8IT |
| Voor facelift | |
| Niet voor fabrikant | GTE,GTI,R |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, LED, ECE-getest
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Hella |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Artikelnummer paar | 2217087 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Niet voor fabrikant | GTI / GTE / R |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, WY21W, H7/N9, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 11-2016 |
| Lamptype | WY21W, H7/N9, LED |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo/TYC |
| Artikelnummer paar | 2217981 |
| Voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Niet voor fabrikant | GTE,GTI,R |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, WY21W, H7/N9, LED
| Bouwjaar vanaf | 11-2016 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, H7/N9, LED |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo/TYC |
| Artikelnummer paar | 2217980 |
| Voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Niet voor fabrikant | GTE,GTI,R |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Wiellooprand, Buitenste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Links achter |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Wiellooprand, Buitenste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vastzetpaneel, Bovenste deel, rechts
| Plaattype | Vastzetpaneel |
| Sectie | Bovenste deel |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Korrelig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Aantal contacten | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Met geheugen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2216325 |
| Aantal contacten | 10 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2216324 |
| Aantal contacten | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met spoorassistent, Te verwarmen, Bol-vormig, rechts
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met spoorassistent, Te verwarmen, Bol-vormig, Links
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Electrisch opklapbaar, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2216424 |
| Aantal contacten | 8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Met geheugen, Electrisch opklapbaar, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2216625 |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
| Aantal contacten | 13 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met omgevingslicht, Met knipperlamp, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met omgevingslicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Electrisch opklapbaar, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2216624 |
| Aantal contacten | 9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlicht (LED), ECE-getest, voor voertuigen met spoorassistent
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 2216724 |
| Aantal contacten | 2, 6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a, Man Zai
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Versie | Man Zai |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PXE-14, R 134a, SP-10, OEM
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 140 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Nieuw onderdeel | |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksadvies voor olie | SP-10 |
| Versie | OEM |
| Extern geregeld |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met bochtcorrectielicht, H7, PX26d
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met bochtcorrectielicht, H7, PX26d
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
