Diederichs auto-onderdelen
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar vanaf | 01-2005 |
| Bouwjaar tot | 01-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 01-2005 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 01-2005 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 01-2005 |
| Bouwjaar tot | 01-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar vanaf | 01-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 01-2005 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
E4, IP67, chroom/zwart, LED
| Voldoet aan ECE norm | E4 |
| Diameter [cm] | 9 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Reflectorkleur | Chroom/zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
Links achter, voor voertuigen zonder park distance control, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Links voor, zwart, 7452GY, Certified Quality
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 7452GY |
| Kwaliteit | Certified Quality |
Rechts voor, Certified Quality, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Bouwjaar vanaf | 07-2005 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
- -70%
Staal
| Materiaal | Staal |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -70%
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Licht |
- -70%
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -70%
Rechts voor, Certified Quality, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Rechts, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 06-2005 |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, H7/H1/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Bouwjaar tot | 06-2005 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 552 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
Aluminium, Met droger, R 134a, Man Zai
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Versie | Man Zai |
Voor voertuigen met airco (manueel)
| Bedrijfstoerental [1/min] | 3700 |
| Nominaal vermogen [W] | 365 |
| Stroombelastbaarheid [A] | 27 |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
- -70%
Achteras, Schroefveer, voor voertuigen met standaard chassis, E
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 345 |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Aantal wikkelingen | 7,2 |
| Onderstelveer-ID | E |
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Schroefveer, AC
| Gewicht [kg] | 2,48 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 442 |
| Buitendiameter [mm] | 177 |
| Aantal wikkelingen | 5,3 |
| Onderstelveer-ID | AC |
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Schroefveer, E
| Gewicht [kg] | 1,67 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Versterkte uitvoering | |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 360 |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Aantal wikkelingen | 7,6 |
| Onderstelveer-ID | E |
Transparent, H11, Met gloeilamp, Set
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | H11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Set |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
