×
Volvo V40 Stationwagen (645) Tweewieler 1.8 (90kW)
Bosch auto-onderdelen
188 Resultaten
×
Filter op
Remslang Bosch 1 987 476 775
Vooras, M10x1
1 987 476 775
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 460 |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
€ 26,62
€ 18,63
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Bosch 1 987 477 530
Links achter
1 987 477 530
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Bouwjaar tot | 07-2000 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 1590 |
€ 80,04
€ 59,23
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Bosch 1 987 477 878
Rechts achter
1 987 477 878
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Bouwjaar tot | 07-2000 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1590 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
€ 61,47
€ 45,48
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Bosch 1 987 477 893
Links achter
1 987 477 893
| Bouwjaar vanaf | 08-2000 |
| Lengte [mm] | 1620 |
| Inbouwplaats | Links achter |
€ 44,16
€ 29,15
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Bosch 1 987 477 894
Rechts achter
1 987 477 894
| Bouwjaar vanaf | 08-2000 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1620 |
€ 54,73
€ 36,12
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit inclusief waterpomp Bosch 1 987 946 396
1 987 946 396
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Motornummer vanaf | 1266196 |
| Aantal tanden | 142 |
| Lengte [mm] | 1353 |
| Breedte [mm] | 23 |
€ 290,80
€ 290,80
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit inclusief waterpomp Bosch 1 987 948 514
1 987 948 514
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Motornummer tot | 1266195 |
| Aantal tanden | 148 |
| Lengte [mm] | 1410 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Aantal rollen | 2 |
€ 316,94
€ 316,94
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit Bosch 1 987 946 707
1 987 946 707
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 142 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Lengte [mm] | 1353 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Motornummer vanaf | 1266196 |
| Aantal looprollen | 2 |
€ 227,67
€ 227,67
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit Bosch 1 987 948 683
1 987 948 683
| Aantal tanden | 148 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Lengte [mm] | 1410 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Motornummer tot | 1266195 |
| Aantal looprollen | 2 |
€ 225,48
€ 225,48
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder Bosch F 026 003 405
B4184S10, B4184S9, Gietijzer, Zonder remvloeistofreservoir
F 026 003 405
| Motorcode | B4184S10, B4184S9 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1999, 04-1999 |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Bouwjaar tot | 04-2004 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
€ 272,25
€ 127,96
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw Bosch 0 986 473 176
Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, Lucas
0 986 473 176
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 608 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 176 |
| Binnen breedte [mm] | 67,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 53,93 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 156,33
€ 129,76
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw Bosch 0 986 474 176
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, Lucas
0 986 474 176
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 608 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 176 |
| Binnen breedte [mm] | 67,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 156,33
€ 129,76
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Riemspanner, Poly V-riem Bosch 1 987 600 382
1 987 600 382
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Diameter [mm] | 70 |
€ 107,41
€ 37,59
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Geleide rol/omdraairol, Poly V-riem Bosch 1 987 600 066
1 987 600 066
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Breedte [mm] | 26,4 |
| Diameter [mm] | 120 |
€ 36,34
€ 12,72
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 607
Achteras, TRW
1 987 470 607
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
€ 30,25
€ 21,18
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulisch aggregaat Bosch 0 265 216 463
Voor voertuigen met ABS, Hydraulisch, Met besturingseenheid
0 265 216 463
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Remsysteem | Hydraulisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
€ 1.992,87
€ 1.554,44
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
€ 341,95
€ 133,35
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 144
60/55, H4, P43t
1 987 301 144
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 32,05
€ 10,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 415
60/55, H4, P43t
1 987 301 415
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 31,64
€ 31,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 435
60/55, H4, P43t
1 987 301 435
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 56,82
€ 21,03
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 21,73
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
Voor, BAU15s
1 987 301 520
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 564
LED, P43t
1 987 301 564
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
