Bosch auto-onderdelen
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, SV8.5-8
| Optioneel | |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
R5W, BA15d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) tot | 426760, 850976 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 426761 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
In de brandstoftank, Electrisch
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, voor voertuigen zonder airco
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Filter type | Stoffilter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Lengte [mm] | 202 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Aantal | 1 |
- -42%
Naar cilinder 2, naar cilinder 3, naar cilinder 4
| Inbouwplaats | Naar cilinder 2, naar cilinder 3, naar cilinder 4 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Blokkenscheiding |
Naar cilinder 1
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Naar cilinder 1 |
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Achterklepmontage
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achterklepmontage |
| Chassisnummer (VIN) tot | 663765 |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Bouwjaar tot | 08-1999 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 129,23 |
- -7%
Achteras
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) tot | 985261 |
Achteras
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 985262 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Vooras, TRW, Achteras
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Remsysteem | TRW |
- -25%
M10x1.5
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 146 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Gatdiameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,7 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 218 |
- -15%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 164,4 |
- -25%
- -30%
M10x1.5
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 146 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Gatdiameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -1 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 218 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -13%
V-riem/Poly V-riem, Voetbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 45,1 |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Bouwjaar tot | 04-2004 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1999 |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 149 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 196 |
- -42%
M10x1,5, 30,50, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 39 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 130 |
| Bevestigingshoek [graden] | 39 |
| Gatdiameter [mm] | 9,9 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,7 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 241 |
- -46%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Aantal tanden | 148 |
| Lengte [mm] | 1410 |
| Motornummer tot | 1266195 |
| Breedte [mm] | 23 |
- -34%
Achteras, M10x1
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Lengte [mm] | 415 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -39%
