Bosch auto-onderdelen
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Chassisnummer (VIN) tot | 426760 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 068 |
| Binnen breedte [mm] | 55,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Achteras links
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 426761, 850977 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Chassisnummer (VIN) tot | 850976 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 354 |
| Binnen breedte [mm] | 55,7 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 50,15 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Chassisnummer (VIN) tot | 426760 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Girling |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 068 |
| Binnen breedte [mm] | 55,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,43 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Achteras rechts
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 426761, 850977 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Chassisnummer (VIN) tot | 850976 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 354 |
| Binnen breedte [mm] | 55,7 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 50,15 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Achter, SV8.5-8
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar vanaf | 04-1999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
