Bosch auto-onderdelen
21/5, W21/5W, W3x16q
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -52%
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic, Met anti-kreukplaat
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Breedte [mm] | 159,7 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 59,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22087 |
- -53%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 0 986 135 383
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 383 |
| Binnen breedte [mm] | 57,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,34 |
- -45%
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 0 986 134 383
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 383 |
| Binnen breedte [mm] | 57,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,34 |
- -45%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, Achteras, Met ABS sensorring, Met wiellager
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met wiellager |
| Hoogte [mm] | 104,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 67,98 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -19%
Achteras, ECE-R90, Low-Metallic, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 94,9 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 57,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23980 |
- -62%
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roetfilter
| Inbouwplaats | Roetfilter |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
- -29%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H16, PGJ19-3
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-3 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -71%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432538 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628637 |
- -45%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -45%
Achteras, Binnen, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Voor voertuigen met airco
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Lengte [mm] | 1685 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen met achterklep, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Geventileerd, High carbon
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,7 |
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -36%
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 12-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -53%
