Bosch auto-onderdelen
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 61 |
- -33%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1KE, massief, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KE |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, W21W, W3x16d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -50%
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 176,5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Filter insert, met waterafscheider
| Filter type | Filter insert, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9,3 |
- -57%
Vooras, 1ZF, ECE-R90, Low-Metallic
| TecDoc-motornummer | 32536, 34421 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 05-2016 |
| Voor PR nummer | 1ZF |
| Breedte [mm] | 146,1 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 62,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22035 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474512, 1987474572 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -50%
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
- -16%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 640 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 2Q0 965 567 A, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 2Q0 965 567 A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -27%
Vooras, ATE, Achteras
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Blokkenscheiding |
- -29%
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
03L 906 051 D, Versnellingsbak met dubbele koppeling
| TecDoc-motornummer | 32536, 34421 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2016, 11-2016 |
| Bouwjaar tot | 10-2016 |
| Voor OE nummer | 03L 906 051 D |
| Blokkenscheiding | |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
- -12%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, W16W, W2.1x9.5d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Lengte [mm] | 1030 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 6 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Nokkenas, niet voor stofrijke omgeving
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal tanden | 145 |
| Lengte [mm] | 1381 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor stofrijke omgeving |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
WHT 003 864 B, Achteras, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| TecDoc-motornummer | 27965, 34421, 32536 |
| Voor OE nummer | WHT 003 864 B |
| Bouwjaar vanaf | 11-2016 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 10-2016 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 75 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46, 7SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
