×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI (132kW)
Kentekenverlichting voor Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI Benzine (132kW / 180pk)
Ga snel naar...
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak pakking
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset versnellingsbak
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Kentekenverlichting Spilu 490438
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
490438
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bouwjaar tot | 12-2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
€ 40,74
€ 40,74
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting Spilu 490860
Voor voertuigen met stuur links, T. N, Certified Quality, rechts
490860
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 21,51 |
| Breedte [cm] | 23,63 |
| Lengte [cm] | 29,69 |
| Kwaliteit | T. N, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met LED |
| Lamptype | LED |
€ 32,80
€ 32,80
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080005
Links, 05.03.2012, 5C1
2080005
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Productiedatum tot | 05.03.2012 |
| Voor PR nummer | 5C1, 5C0 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 2080006 |
| Lamptype | C5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 17,39
€ 17,39
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080006
Rechts, 05.03.2012, 5C1
2080006
| Modeljaar tot | 2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum tot | 05.03.2012 |
| Voor PR nummer | 5C1, 5C0 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 2080005 |
| Lamptype | C5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 17,39
€ 17,39
Tijdelijk uitverkocht
